sobota, 27 grudnia 2014

Rok 2014 przez pryzmat publikacji, czyli "top ten"

Przejdę od razu do rzeczy. Podobne zestawienie zrobiłem pod koniec 2010 roku:
http://im226.blogspot.com/2010/12/top-ten.html

Był to rok szczególny, rok finalizacji Projektu IM 2010, czyli „ruszenia z kopyta” polskiego triathlonu, czego dzisiaj doświadczacie - miłośnicy triathlonu - mając wielki wybór imprez, w tym dwie światowej marki:

Postanowiłem pokazać, wzorem tamtego roku, zestawienie z ostatnich 12 miesięcy oraz przekazać kilka statystyk z WSZYSTKICH lat i wszystkich wpisów przed rozpoczęciem (nominalnie) dziewiątego (sic!) roku blogowania.
***
Statystyki z ostatniego roku są obciążone "błędem istnienia", czyli daty zamieszczenia na blogu, bo wpis grudniowy ma niewiele szans z zamieszczonym przeszło rok wcześniej wpisem, ale cóż, twarde statystyki nie płaczą - najwyżej zmienią się po paru miesiącach.

Z tego względu, że w czołowej piątce są dwa wpisy gościnne, postanowiłem ją rozszerzyć do 7 wpisów, tak by się znalazły tam wszystkie moje w liczbie pięciu!
:)


***
Teraz od drugiej strony.

Nie cieszyły się powodzeniem (najmniej poczytna piątka, od miejsca piątego, czyli przedprzedprzedprzedostatniego po pierwsze, czyli tak naprawdę ostatnie):


Reszta wpisów mieściła się w „przyjaznym” środku i możesz się do nich dostać rozwijając „Archiwum bloga” (po prawej stronie) lub wejść do „Spisu treści - tam znajdziesz pogrupowane WSZYSTKIE wpisy. 


***
Statystyki wieloletnie - od początku prowadzenia bloga, od pierwszego wpisu:

 
***
Statystyka wejść wg Googla wygląda następująco:
liczę więc na skompletowanie 1000000 (jednego miliona) wejść w 2015 roku.


***
Dzieląc się różnymi nowinkami i wieściami ze świata okrzepłem w korzystaniu z twittera. Nie omieszkam też podać parę danych liczbowych, które można odczytać z ryciny:
***
Dodatkowym miejscem publikacji stał się Tumblr.
Bardzo dobra platforma blogowa.
***
Dla posiadaczy iUrządzeń ciekawym może być fakt, że tworzę "osobiste" magazyny w formie gazety na Flipboardzie (jest też dostępny dla platformy androidowej) - tylko język angielski.

***
Dziękuję za wsparcie, dzięki któremu widzę sens istnienia bloga „im226” oraz nie tracę resztek nadziei wobec pozostałych czytelników:
  • Tomaszowi 
  • Jędrzejowi
  • Piotrowi
  • Krzysztofowi
Mam nadzieję, że upominki w podziękowaniu za wsparcie podobały się.


Tym, którzy czują się skrępowani przekazywaniem wsparcia finansowego i wyrażaniu w ten sposób swojej wdzięczności za znalezione informacje pozwalające efektywnie trenować (blogowe wpisy, darmowy ebook) polecam książkę (wiem, że jedną już masz, ale możesz zrobić komuś prezent) lub koszulkę (sobie lub na prezent).***
Zestawienie zrobiłem po świętach, niewiele mogło się w nim zmienić przez parę dni.


***
A już w styczniu zapraszam na subiektywne zestawienie wydarzeń roku 2014!


Brak komentarzy: