środa, 24 grudnia 2008

Ironmani podczas Świąt

Na początek nim o prezentach - życzenia.

Najpierw z Ameryki:

Photo: USA Triathlon Creative Services

Happy Holidays!

The staff at USA Triathlon wishes Happy Holidays to everyone involved in the multisport lifestyle.

***

Teraz życzenia Przemka, czyli Dr PaiChiWo (wtajemniczeni wiedzą kto to, niewtajemniczeni nie muszą wiedzieć).

Moi Drodzy,
Dear All,

nowy rok tuż tuż, święta Bożego Narodzenia jeszcze bliżej.
Za oknem (przynajmniej na północy) pogoda jak w październiku. Jednak zdecydowanie czuć rodzinna atmosferę w domu.
the New Year is almost here and Xmass...well already here. Down here in the North the weather is definitely in October mood. Anyhow I can feel Xmass atmosphere at home with my family nearby.

Z okazji świąt i nadchodzącego nowego roku życzę Wam spełnia wszystkich planów, które być może zagubiły się trochę w 2008. Nowe plany też możecie realizować :)
I oby spełniały się one dzięki Waszemu wysiłkowi a nie tak same z siebie. Sami wiecie, że tylko to co uda nam się zrealizować z pewnym wysiłku przynosi prawdziwą satysfakcję.
I tej satysfakcji Wam życzę.
I would like to wish you for the Xmass and 2009 all your plans to come true. Even the ones wished in 2008 but somehow lost due to that or other reason. Of course you can make new plans :) But I do not want your plans to realize just like that. I would like you to put some effort. Why? Because only then you can taste the real satisfaction of your plans and actions taken. And this is the kind of satisfaction I wish you for 2009.

A teraz raz dwa trzy, zabieramy się do dekorowania choinki!
An now, off the computer and one two three start finally decorating your Xmass trees!

Wesołych,
Przemek
Best, Przemek

PS: W tym roku z premedytacją wysyłam życzenia elektroniczne. Wprowadzam sobie nowy zwyczaj. Pieniądze zaoszczędzone na wysyłaniu fizycznych kartek do Was przeznaczam na fundację "Chleb Życia"
PS: This is the first year I am sending only digital wishes. The money saved on stamps, cards, monopolistic prices I donate to Bread of Life Foundation.

***

Z okazji Świąt - historia motywująca.
Nie tylko Lance Armstrong może być idolem.
Informacja PAP, znaleziona na stronie RzeczypospolitejPokonał białaczkę, wygrał olimpiadę i zakończył karierę
Na uroczystej gali w Amsterdamie, podczas której odebrał nagrodę dla najlepszego sportowca Holandii, mistrz olimpijski w pływaniu długodystansowym na 10 km Maarten van der Weijden ogłosił, ku zdumieniu wszystkich, zakończenie sportowej kariery
27-letni zawodnik w 2001 roku zachorował na białaczkę. Wygrał walkę z chorobą i dwa lata później powrócił do sportu. W maju 2008 roku został mistrzem świata na 25 km, a w sierpniu sięgnął po olimpijskie złoto na dystansie 10 km.
- Po tym jak udało mi się pokonać chorobę, obiecałem sobie pokazać ludziom, że wszystko w życiu jest możliwe. Zdobywając w Pekinie złoty medal, udowodniłem to i mogę się wycofać - tłumaczył van der Weijden.

***

Na stronie ironman.com
propozycja zakupów-prezentów dla ironmanów :)


M. in. jest tam znany uczestnikom najlepszej polskiej imprezy triatlonowej na długim dystansie w Borównie urządzenie do kształtowania wydechu:


***

A po życzeniach, pora do pracy - organizatorzy triathlonów czekają na Wasze/Nasze/Twoje sukcesy.

Zdjęcie ze strony cyclingnews.com

Brak komentarzy: